TOOTE OMADUSED

  • Kompaktne ja lihtne kasutada
  • Eelmääratletud konfiguratsioonid suure hulga rakenduste ja kasutajate jaoks
  • Intuitiivne kasutajaliides
  • Erinevad suhtlusvõimalused

Flygt MyConnecti pakub pumbajaamas kõiki vajalikke funktsioone kuni nelja pumba jaoks – selleks ülevoolufunktsiooni ja vanni puhastamiseks. Analoog- ja digitaalsisendid võimaldavad andmete kogumist ja haldamist erinevatuste mõõtmiste ja rakenduste jaoks.

Kompaktne ja hõlpsasti kasutatav Flygt MyConnect on saadaval kas kaugterminali (RTU) või seinale kinnitatava versioonina. Aruka pumbajaama järelevalve jaoks on Flygt MyConnect Wall ilmastikukindel väliversioon, mis sobib eriti hästi vee ja reovee jaoks. Kui eelistate Flygt MyConnect RTU väga hästi paigaldada ja paigaldada.

Täielik ülevaade

Flygt MyConnect HMI-ekraani disainisid spetsiaalselt Flygti vee- ja kanalisatsioonieksperdid, et pakkuda teile just seda tüüpi kiireid ja intuitiivseid pumba juhtimisandmeid, mida vajate. Lühidalt saate ülevaate reaalajas kasutatavatest andmetest kohapealsete külastuste, kaughinnangute ja paranduste jaoks. Kõik peamised andmed kogutakse intuitiivsesse liidesesse, mis võimaldab teil hetkega jälgida oma jaama tegelikku jõudlust.

Flygti HMI -ekraan pakub juhtpaneeli vaadet põhiandmetele, mis lihtsustab seadmete jälgimist, tõrkeotsingut ja suundumuste tuvastamist ning probleemide diagnoosimist ja lahendamist.

Specifications

All specifications