MagFlux®

  • Elektromagnetiline kulumõõtja
  • Tõhus andmete jälgimine ja sisestamine
  • Korraga saab juhtida mitut seadet

MagFlux® – elektromagnetiline kulumõõtja on täpne, stabiilne ja vähe hooldust vajav. Seadmel puuduvad liikuvad osad, vedelik voolab läbi sensorite. Isepuhastuvad sensorid tagavad praktiliselt hooldusvaba toimimise.

MagFlux®  on iseseadistuv. Mõne sekundi möödudes on kulumõõtja valmis tööd alustama. Tänu unikaalsele registreerimiskoodile ei vaja andurite seadistamine enam mälu kaarte ega väliseid seadmeid.MagFlux®-i kulumõõtja väljastab signaali 4-20mA, omab väljundit juhtimis- ja häire signaali jaoks. Seadme kuvaril on klahvistik mõõtja käivitamiseks, seiskamiseks, partii nullimiseks, andmete ja alarmide vaatamiseks. MagFlux® annab kiirelt teada vigadest ja salvestab need automaatselt mällu hilisemaks vaatamiseks. Seadet on võimalik parooliga kaitsta.

Tõhus andmete jälgimine ja sisestamine.

MagFlux® suudab vedeliku vooluhulka mõõta nii suunas A-B kui suunas B-A ilma seadet pööramata. MagFlux®-il on sisse ehitatud diagnostikasüsteem, mis näitab seadmel graafiliselt voolukiirust erinevatel aegadel, mõõtmis intervalle saab käsitsi valida. Andmete arvutile kandmiseks saab kasutada USB-ühendust või Bluetoothi. Arvutile on tasuta rakendus MJK Field Link, millega saab mugavalt seadmel silma peal hoida ja excelis täpsemaid andmeid vaadata.

Korraga saab juhtida mitut seadet.

MagFlux® on uuendatav. Arvuti abil saab alati uue tarkvara seadmele paigalda. MagFlux® kuvari saab paigaldada vooluanduri juurde või eemale, ehk kaugjuhtimis funktsiooniga. Ühe peakuvariga saab seadistada ja jälgida kuni neljal kulumõõtjat, selleks et ruumi ja raha säästa. Peakuvar võib asuda kuni 1000 m kaugusel kulumõõtjast. See võimaldab anduril olla seal, kus paiknevad elekteri- ja kontrollühendused, peakuvar võib asuda süsteemi operaatori juures. kõigil MagFlux® seadmetel on nii seinakinnitus kui paneelpaigalduse võimalus.

Lisainfo: info@hekes.ee

Content missing