Verderflexi tööstuslikud peristaltilised pumbad sobivad nende töökeskkonnaga. Alates kulutõhusatest pumpadest, mis on mõeldud integreerimiseks kolmandate isikute seadmetesse, kuni pideva, raskeveokite ja raskete keskkondade kasutamiseni. Kõiki neid on lihtne kasutada, neid on lihtne juhtida, mitmekülgsed ja usaldusväärsed vedeliku pumpamise lahendused

Verderflex® Dura

Verderflex Dura on tõeline 2. põlvkonna pump: esimene tõeline edasiminek voolikupumba tehnoloogias pärast kõrgsurvevoolikut. See ühendab tiheda sidestusega pumba kompaktsuse traditsioonilise pika pumba eeliste ja kasudega, mis tulenevad algse kontseptsiooni kohandamise asemel täielikust ümberkujundamisest.
Max vooluhulk: 15300 l / h
Maksimaalne rõhk: 16 baari

Verderflex® Rollit

Määrdeta peristaltilised voolikupumbad. Verderflex Rollit on libestusvabade, hõlpsasti hooldatavate madala ja keskmise rõhuga voolikupumpade perekond. Rollitsid on saadaval ühe- või kahe peaga stiilidega 2-baariliste, 4-baariliste või 2-baariliste hügieeniliste versioonidena.
Max vooluhulk: 24500 l / h
Maksimaalne rõhk: 4 baari

Verderflex® Rapide

Tööstuslike torupumpade Verderflex Rapide sortiment on kompaktne, neid on lihtne kasutada madalrõhuliste peristaltiliste pumpadega. Mudelid on disainilt lihtsad, mahutavad mitu pumpamispead ja neil on kiire tööriistadeta torude vahetamine
Max vooluhulk: 1020 l / h
Maksimaalne rõhk: 2 baari

Verderflex® VF

Algne Verderflex peristaltilise voolikupumbaga seeria on nüüd keskendunud ainult suure vooluhulgaga rakendustele ja sisaldab laialdaselt kasutatavat VF125, maailma suurimat kõrgsurvevoolikupumpa.
Max vooluhulk: 90 m3 / h
Maksimaalne rõhk: 16 baari

Verderflex® Rollit Hygienic

Verderflex Rollit Hygienic seeria on ühe- või kahepeaga, määrdeainevaba, 2-baarine, liikuv või fikseeritud sanitaarvoolikupump. Pumpadel on tööstusharu standardiga keermestatud pistikuvõimalused ja nad kasutavad madala spallitusega FDA CFR 21 ja EC / 1935 Verderprene voolikuid. Nende õrna pumpamise näol on neid kasutatud biotehnoloogias, jookide tootmisel, kosmeetikatööstuses, toiduainete töötlemisel ja farmaatsiatööstuses.

Max vooluhulk: 6954 l / h
Maksimaalne rõhk: 2 baari