Flygt 2620

  • 1.5 kW / 1-phase / 2,830 rpm
  • 2.2 kW / 3-phase / 2,800 rpm

TOOTE OMADUSED

  • Suurepärane kulumiskindel hüdraulika Dura-Spin ™ süsteemiga
  • Pistikühendus, mida on lihtne paigaldada ja hooldada
  • Veekindel klemmiplaat, et vähendada tagajärgede tekkimise riski
  • Tiivik koos Smart Systemiga tiiviku kiireks reguleerimiseks

Vähendage seisakuid ülima kulumiskindlusega

Flygt 2620 pump on loodud töökindluse tagamiseks koos uuendustega, mis vähendavad tiiviku ja tihendi kulumist. Flygti abil saate pumba, mis pumpab ka kõige karmimates tingimustes.
Flygt 2600 seeria pumpade hüdrauliline disain muudab need mitu korda kulumiskindlamaks kui traditsioonilised tühjenduspumbad. Meie tõestatud asjatundlikkus hüdraulikas on andnud tulemuseks selle, mida me nimetame Dura-Spin ™ süsteemiks. Ainulaadne suletud tiivik ja Dura-Spin ™ soontega katud tiivukud, pühivad abrasiivsed osakesed tiiviku kaelast eemale. See eksklusiivne disain on vaid üks põhjus, miks Flygt 2600 seeria toimivad hästi.

Oma eksklusiivse Spin-Out System ™ -iga on Flygt 2600 seeria turul ainulaadne. Töökindlus pole sukelpumba juures kunagi olnud suurem, kuna tihendissüsteem vähendab abrasiivide hulka tihendiõõnes.


Vähendage teeninduskulusid

Pumpade hooldamiseks peab kuluma võimalikult vähe aega. Kuid kui hooldust on vaja, oleme protsessi lihtsustanud. Flygt 2620 pump sisaldab mitmeid nutikaid funktsioone, mis muudavad hoolduse lihtsaks. Näiteks on tiiviku hülss mõeldud aja kokkuhoiuks, kui peate tiivikut reguleerima / kärpima. Flygt 2620 pumba standardvarustuses on ka pistikupesa. Flygt 2600 seeria pumbad olid loodud lihtsuse ja vastupidavuse tagamiseks.

Kui olete õppinud sarja ühte pumpa hooldama, teate neid kõiki.

Graafikud

xylem-flygt-2620-datasheet-50hz

Specifications

All specifications

Brand