SmartRun® Pump Station Controller

TOOTE OMADUSED

  • Suurenenud pumpamise töökindlus
  • Patenteeritud energia minimeerija säästab kuni 30%
  • Lihtne käivitada
  • Eelprogrammeeritud ja optimeeritud Flygt N-pumpade jaoks
  • Pumba, karteri ja torude puhastamine
  • Kohaldatav dupleks- ja triplekspumbajaamade jaoks

Pumba kiiruse kontroll pole kunagi olnud nii lihtne

Soovime tutvustada SmartRun ™-pumbajaama kontrollerit kuni kolme vahelduva pumbaga pumbajaamadele. See Experior ™ tootevaliku lahutamatu osa, see pumba juhtseade võimaldab teie pumbal enda eest hoolitseda, vabastades vajadusel prahti ja ummistusi, seadistades energiatõhususe ja kulude kokkuhoiu jaoks optimaalse kiiruse ning suheldes väliste jälgimisseadmetega meelerahu tagamiseks.

SmartRun™

SmartRun™ ​ intelligentne juhtimine ühendab VFD/draivi täiustatud funktsioonid lihtsa ja intuitiivse kontrolleriga. Mitmed reovee pumpamise põhifunktsioonid on eelprogrammeeritud ja parameetrid eelseadistatud. Tegelikult on mõned funktsioonid, nagu energia minimeerija ja puhastusfunktsioonid, adaptiivsed, mis tagab pumbajaama optimeerimise ka tulevikus toimuvate muudatuste korral.

SmartRun hoolitseb pumba puhastamise, torude puhastamise, vanni puhastamise ja veehaamri vähendamise eest intelligentsete pehmete käivitamiste ja seiskamiste abil, viies teid töökindluse ja tõhususe uuele tasemele. Integreeritud luure ja muutuva kiiruse juhtimine tähendab, et see sobib ideaalselt Flygti N-pumpadega-kombinatsiooniga, mis võimaldab potentsiaalselt saavutada 50% energiasäästu.

See teeb seda, mida teised üritavad. SmartRun™ – N-pumba optimeerija!

Failid

flygt-smartrun-leaflet