TOOTE OMADUSED

  • Suurenenud pumba efektiivsus
  • Energiasääst – kohandab pumba kiirust vastavalt süsteemi nõudlusele
  • Parem süsteemi töökindlus – vähendab pingeid elektri- ja hüdrosüsteemidele
  • Täiustatud protsessi juhtimine – ühtib voolu ja suuna süsteeminõuetega
  • Suurem paindlikkus – optimeerib mõõtmete määramist uutes ja ümberehitatud paigaldustes

Tavalist muutuva sagedusega reguleeriat saab kasutada kümnetes erinevates rakendustes, kuid pumba kiiruse reguleerimine pole lihtne. Probleemide vältimiseks peate pöörama erilist tähelepanu voolule ja tõstekõrgusele. Seetõttu töötati välja PumpSmarti kontseptsioon. Oma ainulaadse tarkvaraga on PumpSmart kontseptsioon, mis on kohandatud reoveepumpade käitamiseks. Tavalise muutuva sagedusega ajami kasutamine tähendab tavaliselt pumpade vähendamist. Kuid PumpSmart võimaldab teil oodata kõiki kiiruse reguleerimise eeliseid ja pumpamise tõhusust.

PumpSmart pakub täiustatud pumba juhtimis-, kaitse- ja optimeerimisloogikat, mille eesmärk on vältida rikkeid, parandada pumba töökindlust ja maksimeerida teie pumbasüsteemide vooluhulka.

See on hästi konfigureeritav pumba juhtseade, mis on loodud vastama kõikidele pumbarakenduse nõuetele, pakkudes täiustatud juhtimisalgoritme, mis maksimeerivad energiasäästu ja töökindlust. Täiustatud rõhureguleerimine, sünkroonne mitmepumba juhtimine, kavitatsiooni juhtimine ja vooluhulga arvutamine on mõned funktsioonid, mis on saadaval pumpamisrakenduste kõikide väljakutsete jaoks.