Multi smartpump system management system

TOOTE OMADUSED

  • Lihtsustatud jäätmete ja kanalisatsiooni juhtimine
  • Lihtne paigaldus, kasutuselevõtt ja integreerimine
  • Patenteeritud seadeväärtuste profiilid teie pumbajaama optimeerimiseks
  • Ennustav hooldus-vähem väljakutseid ja saidikülastusi

Lihtne paigaldada, lihtne kasutada

Uue jaama kasutuselevõtmine või olemasoleva jaama muutmine selle tõhususe või kulutõhususe maksimeerimiseks on intuitiivse kasutajaliidese abil lihtne. MultiSmarti abil saab iga parameetrit hõlpsasti muuta, et teie jaam töötaks just nii, nagu vaja. Alates lihtsast seadistuspunktide muutmisest kuni suurte pumbajaamade keerukate vaheldumisskeemideni annab MultiSmart teie töötajatele täieliku kontrolli.

Kas poleks tore, kui teie pumbajaam töötaks fikseeritud muudatuste tegemise asemel kõige tõhusama pumbaga? Mis siis, kui see saaks kaevu puhastada, eemaldades regulaarselt ujukid? Või anda teile ennetava hoolduse tegemiseks vajalikku teavet? MultiSmart teeb seda kõike ja palju muud.
Mitmed seadeväärtuse profiilid võimaldavad kaugjuhtimist või kindlat kuupäeva/kellaaega erinevatele toimingutele, näiteks lekkejuhtimisele.

Häirivad väljakutsed on oluliselt vähenenud tänu sisseehitatud funktsioonidele, nagu pumba tagasipööramine, mis hoiab ära ummistumise, ja häired, mis nõuavad ennetavat hooldust. Pumba energiatõhusust optimeeritakse, jälgides pumba pinget ja voolutugevust, et arvutada tegelik energiatarve. Teades iga pumba energiat, vähendab see pumbajaama elektritarbimist, kasutades kõige tõhusama pumba kasutamist.

Flygt MultiSmarti sisseehitatud funktsioonid, nagu 3-faasiline voolu jälgimine, aitavad vähendada juhtpaneeli kulusid. Kaugjuhtimispult vähendab hooldust ja saidikülastuste sagedust, samas kui sisseehitatud kohalik SCADA eemaldab HMI riist- ja tarkvara lisakulud.

Failid

flygt-multismart

Specifications

All specifications