GENYO plus elektrooniline püsisurvehoidja

  • 1-2 pumba komplekina
  • kuni 2,2kW,pumpadega
  • WRAS-i poolt sertifitseeritud

Genyo plus on elektrooniline püsisurvehoidja, koos integreeritud digitaalse manomeetriga ja pumba kaitse süsteemiga. Genyo plus on mõeldud ühefaasiliste pumpade juhtimiseks, võimsusega kuni 2,2kW. Sisselülitus- ja väljalülitusrõhu saab kergelt ja täpselt seadistada tänu lihtsusele. Genyo plus võimaldab kuvada ka hetkelist kui ka liigvoolu näitu, samuti kuivkäigu kaitse rakendust. Genyo plus on WRAS-i poolt sertifitseeritud seade joogivee süsteemides kasutamiseks.

Täielik pumbakaitse:

  • Kuivkäigu kaitse koos automaatse taaskäivitusega.
  • Ülekoormuse kaitse.
  •  Kaitse mootori liig sagedaste käivituste vastu: kui hüdrofoor on õhu kaotanud ja toimuvad sagedased käivitamised/peatamised, aktiveerub kaitse.

Kasutusalad: Joogivee pumpamine – Genyo plusi saab kasutada mis tahes 1-2-pumba komplekina, mis tagab kahe pumba vaheldumisi töö , see võrdsustab nende pumpade tööaega. Kastmine – Genyo plus-i saab komplekteerida kõigi kuiva asetusega kuni 2,2kW,pumpadega mis võimaldab kastmissüsteemil töötada stabiilse ja sobiva rõhuga. Põhjavee /puurkaevupumbad – Genyo plus on suurepärane lahendus koos uputatud pumbaga, mis tagab sobiva rõhu süsteemis.

Tehnilised andmed

Toide 1 X 115/230 V
Sagedus 50/60 Hz
Maks. pumba võimsus 2,2 Kw (3 HP)
Käivitamisrõhk 0,5 – 7 bar
Peatumisrõhk 1 – 8 bar
Maksimaalne rõhkude erinevus 7,5 bar
Kaitseaste IP55
Maks. keskkonna temperatuur 50°C

  Lisainfo: info@hekes.ee

Brand

Lowara

tsirkulatsiooni- ja rõhutõstepumbad, tuletõrjepumbad, jahutuspumbad

Content missing