Flygt Concertor ™

Xylem on välja tulnud maailma esimese “targa” CONCERTOR kanalisatsioonipumbaga. See on pump, millele on sisse ehitatud juhtimissüsteem.

See on suur areng kanalisatsioonipumpade arengus. Pump suudab reaalajas kohaneda ja reageerida keskkonna muudatustele. Samuti andes sellest tagasisidet pumba operaatorile.

Inventaari vähendamine kuni 80%.

Flygt Concertor-il on sisse ehitatud juhtimissüsteem, mis kohaneb vastavalt keskkonnaga. Kaob vajadus lisa seadmete järgi. Pumba jõudlust saab muuta kohapeal või kaugjuhtimisega.

Ummistumis vastane

Uus N-tööratta tehnoloogia ja isepuhastavus vähendavad halbu lõhnu ja ootamatuid väljakutseid. Flygt Concertor ™ pakub murevaba ja töötava süsteemi.

Elektri sääst kuni 70%

Flygt Concertor ™ vähendab energiatarbimist kuni 70% võrreldes tavaliste pumpade ja juhtimissüsteemidega. Tänu patendeeritud Energy minimizer tarkvarale, N-tööratas ja energia säästlik IE4 mootortagavad võimalikult väikse energia kulu.

Ruumi sääst kuni 50%

Tänu oma kompaktsele disainile puudub vajadus traditsiooniliste komponentide järele, nagu näiteks mootorikaitse, pehmed starterid, muutuva sagedusega ajamid (VFD) ja kliimaseade seadmed. See annab täieliku protsessi juhtimisfunktsiooni koos kapiga, mis on poole väiksem eelmistest

Lisainfo: info@hekes.ee