Verderflexil on kaks standardset määrdeainet, mis katavad enamiku kõigist rakendustest, kuid kui vajate alternatiivset määrdeainet, võtke meiega ühendust ja saame pakkuda nõu kõige sobivama toote kohta.
Allalaadimiseks klõpsake:

Peristaltilised voolikupumbad, näiteks VF ja Dura, vajavad määrimist, et tõhusalt töötada ja maksimeerida vooliku tööiga. Verderflex on välja töötanud Verderlube ja Verdersil suure jõudlusega määrdeained, mis on spetsiaalselt loodud töötama Verderflexi voolikuvalikuga. Lisaks tekitab Verderflexi vooliku tekstuurne pind libestamise mikrotaskuid, mis soodustavad vooliku ühtlast katmist, aidates kaasa vooliku jahutamisel ja pikendades vooliku eluiga.

Verderlube — glütseriinil põhinev määrdeaine

Verderlube on spetsiaalselt valmistatud glütseriini sisaldav määrdeaine toidutööstusele. See määrdeaine soodustab vooliku eluea pikendamiseks soojusülekannet voolikust pumba korpusesse.
Määrdeaine on sinist värvi ja seda saab kasutada temperatuuridel vahemikus -10 ° C kuni 50 ° C (-50 ° F kuni 122 ° F).

Verdersil — räni baasil määrdeaine

Enamikul juhtudel on Verderlube väga stabiilne ühend, kuid kui see võib reageerida ebasoodsalt või ohtlikult teatud lämmastikühendite (nt lämmastikhape), tugevate oksüdeerivate ainete (peroksiidid) ja teatud muude eksotermiliste reaktiivide kemikaalidega, sealhulgas kaaliumpermanganaadiga segatuna. Siis on vaja asendusainet määrdeainet.
Nendel juhtudel või kõrgemal temperatuuril soovitab Verderflex kasutada toiduks mõeldud silikoonõlil põhinevat toodet Verdersil. Verdersili temperatuurivahemik on -50 ° C kuni 100 ° C (-122 ° F kuni 212 ° F).