Verderflex® Vantage 5000

Verderflex Vantage 5000 perekond on täpse doseerimise ja väljastuspumpade järgmine põlvkond. Need ühendavad kuni 7-baarise tühjendusrõhu täpsuse koos intuitiivse puutetundliku ekraaniga kasutajaliidesega, 30-pardalise mäluga, reaalajas kella ja USB-andmete varunduspordiga. Kaugjuhtimissignaali võimalused hõlmavad 0–10 V, 4–20 mA, Modbus® ja Profibus® koos valikulise mitme opto-isoleeritud voltivaba sisendi ja väljundiga, mis võimaldab Vantage 5000-l moodustada abrasiivsete, väliste gaasilised, keemiliselt agressiivsed, nihutustundlikud või habras kemikaalid, toitained ja pH reguleerimise süsteemid.
Max vooluhulk: 6600 ml / min
Maksimaalne rõhk: 7 baari

Verderflex® Vantage 3000

Verderflex Vantage 3000 tootevalik on hõlpsasti kasutatav, madala kuni keskmise vooluhulgaga, 2 baariga torupumbad farmaatsias, laboris ja kergetööstuses. Need kompaktsed pumbad sobivad lauale ja sobivad ideaalselt abrasiivsete, nihutundlike ja viskoossete vedelike ülekandmiseks, doseerimiseks või mõõtmiseks.
Max vooluhulk: 3250 ml / min
Maksimaalne rõhk: 2 baari

Verderflex Economy

Verderflex Economy torupumpade valikut on lihtne kasutada, vahelduva kasutusega torude pumbad koos lihtsate kiiruse juhtimisega. See kompaktne vahemik on ideaalne kasutamiseks laboris ja protsessikeskkondades, pakkudes täpset vooluhulka ja pidevat doseerimist kuni 8000 ml / min
Max vooluhulk: 8000 ml / min
Maksimaalne rõhk: 2 baari

Verderflex® VP

VP tootevalik on spetsiaalsed madala vooluhulgaga doseerimistorupumbad koos sisseehitatud juhtimisseadmetega, mida toetavad täiendavad instrumendid ja lisaseadmed. Pumbad sobivad ideaalselt väikeste iseseisvate doseerimissüsteemide jaoks.
Max vooluhulk: 4 l / h
Maksimaalne rõhk: 3 baari