Verderflex® Vantage 5000

Verderflex Vantage 5000 perekond on täpse doseerimise ja väljastuspumpade järgmine põlvkond. Need ühendavad kuni 7-baarise tühjendusrõhu täpsuse koos intuitiivse puutetundliku ekraaniga kasutajaliidesega, 30-pardalise mäluga, reaalajas kella ja USB-andmete varunduspordiga. Kaugjuhtimissignaali võimalused hõlmavad 0–10 V, 4–20 mA, Modbus® ja Profibus® koos valikulise mitme opto-isoleeritud voltivaba sisendi ja väljundiga, mis võimaldab Vantage 5000-l moodustada abrasiivsete, väliste gaasilised, keemiliselt agressiivsed, nihutustundlikud või habras kemikaalid, toitained ja pH reguleerimise süsteemid.
Max vooluhulk: 6600 ml / min
Maksimaalne rõhk: 7 baari

Verderflex® Dura

Verderflex Dura on tõeline 2. põlvkonna pump: esimene tõeline edasiminek voolikupumba tehnoloogias pärast kõrgsurvevoolikut. See ühendab tiheda sidestusega pumba kompaktsuse traditsioonilise pika pumba eeliste ja kasudega, mis tulenevad algse kontseptsiooni kohandamise asemel täielikust ümberkujundamisest.
Max vooluhulk: 15300 l / h
Maksimaalne rõhk: 16 baari

Verderflex® Rollit

Määrdeta peristaltilised voolikupumbad. Verderflex Rollit on libestusvabade, hõlpsasti hooldatavate madala ja keskmise rõhuga voolikupumpade perekond. Rollitsid on saadaval ühe- või kahe peaga stiilidega 2-baariliste, 4-baariliste või 2-baariliste hügieeniliste versioonidena.
Max vooluhulk: 24500 l / h
Maksimaalne rõhk: 4 baari

Verderflex® iDura

Kompaktne Verderflex iDura on täielik «kasutusvalmis», pööratav Dura voolikupump koos tehases paigaldatud voolikute purunemiskaitsega ja IP66 inverteriga. Voolusid saab inverteri juhtimisseadistelt hõlpsasti seadistada või pumpa saab kaugjuhtida — ideaalne madala rõhu korral madalal rõhul doseerimine, doseerimine, proovide võtmine ja mahuti tühjendamine töötlemiskompleksides, toidu- ja joogikohtades või veepuhastusjaamades.
Max vooluhulk: 2744 l / h
Maksimaalne rõhk: 6 baari