Hekes Eesti OÜ-s tegeleme pumpade, pumbasüsteemide ja avariiduššide müügi ning hooldusega. Oleme Xylem Inc esindaja Eestis (kaubamärgid LOWARA, FLYGT, VOGEL, GODWIN jt).

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kõrge kvaliteediga tooteid ja proffessionaalset teenindust. Teeme oma partnerite ja klientidega pikaajalist koostööd, mis on saavutatud tänu usaldusväärsusele, sobivaima toote ning tehnilise lahenduse leidmisele igas olukorras.

Hekes Eesti klientideks on kõik, kes soovivad midagi pumbata. Meie peamised kliendid on tootmis- ja tööstusettevõtted (vee-ettevõtted, keemiatööstusettevõtted, toidu- ja joogitootjad, energia- ja kaevandusettevõtted), laevandusettevõtted, sadamad, korteriühistud ja eramajapidamised.

Hekes Eesti meeskond koosneb oma ala proffessionaalidest kuhu kuuluvad kõrgelt haritud insenerid, pikaajalise kogemusega müügijuhid ning hooldusinsenerid.

Hekes Eesti pakub teenuseid alates veesüsteemide projekteerimisest kuni seadmete paigalduse ja hoolduseni. Pakume ka ühisveevärgi ja kanalisatsioonisüsteemide arendamis- ja konsultatsiooniteenust.